View More: http://lass.pass.us/kretelhannaly

Olen hingamisteraapiaga tegelenud 12 aastat. Huvi vabastava hingamise vastu tekkis seoses psühholoogiaõpingutega Tallinna Ülikoolis kui lisaks akadeemilistele teadmistele soovisin tundma õppida inimolemuse sügavamaid tasandeid ning tutvuda holistilise maailmakäsitlusega.

Spirituaalne maailmavaade oli osa juba minu lapsepõlvest. Mäletan väikese tüdrukuna, kuidas isa joogaga tegeles ja taimetoitluse eelistest rääkis. Meie kodu raamaturiiulid olid täis filosoofilist, vaimset ja esoteerilist kirjandust. Palju põnevaid raamatuid sai läbi loetud inglise ja vene keeles aastaid enne kui need eesti keelde tõlgiti.

3-ndast kuni 23-nda eluaastani oli tähtsaimaks ja rõõmu pakkuvaimaks osaks minu elus tantsimine. Esinetud sai ka suurtel lavadel. Minu teiseks suureks hobiks on reisimine, maailma vägevate ja pühade paikade külastamine. Olen palju ringi rännanud ja mitmes välisriigis ka elanud.

Minu esimene hingamisseanss toimus Osmussaarel Dan Brulé juhendamisel 2004. aasta suvel. Hingamispraktikad ürgselt puhtas Eestimaa looduses maailma ühe tuntuima hingamisõpetajaga tekitasid minus tõeliselt võimsa avanemise iseendale, loodusele, elule. Minus avanes tohutu energia, elujõud ja rõõm ning tekkis huvi liikuda edasi vabastava hingamise teel. Samal suvel toimus Otepääl ülemaailmne hingamisterapeutide konverents, kust sain lisainnustust ja selgust, et just hingamisteraapiaga tegelemine on see, mis mind tõeliselt vaimustab.

Järgnevatel aastatel õppisin teiste hulgas ka Binnie A. Dansby juures ning töötasin hingamisterapeudina vabastava hingamise meetodi looja Leonard D. Orri keskustes USA-s ja Argentiinas.

Lisaks vabastavale hingamisele olen läbinud Biodünaamilise hingamise baaskoolituse, aastase koolituse loovteraapiate alal; tegelenud hüpnoteraapia, kristallvalgusteraapia ja joogaga.

Eriti hingelähedaseks on mulle naiselikkuse ja loovtantsuga seotud teemad. Olen imelise lauljanna ja šamaanitari Peruquois´ naiselikkuse seminaride üheks korraldajaks.

Olen abielus ja mul on 4 last.

Hingamisseanss.

Seanss algab kerge liikumise/venitusega. Seejärel toimub hingamisseanss aktiivse ühendatud hingamisega. Seanss lõpeb sügava lõdvestusega. Seansi käigus aitab terapeut pingekolletesse kinni jäänud energia vabastamisele kaasa kerge massaaži, heli- ning aroomiteraapiaga.

Kui soovid tegeleda sügavamalt oma naiselikkuse ja sisemise väe avamisega, teeme seansi jooksul ka Peruquois´ hingamisharjutusi ja häälejoogat.

Tule hingamisteraapiasse kui tunned, et elu on liiga stressirohke, kui oled kaotanud ühenduse iseendaga või soovid lihtsalt kogeda ennast ja elu palju täielikumal moel. Hingamisteraapia aitab avada sinu loovuse, valla päästa eluenergia ning soodustab keha ja vaimu igakülgset tervenemist. Hingamisseanss võimaldab leida sügavama ühenduse iseendaga ning tervendada kehasse energiablokeeringutena kinni jäänud minevikutraumasid.

Seansile registreerumiseks kirjuta või helista: info(at)sunara.ee , tel: 56241111

Hingamisteraapia seanss (2h)  60€

Hingamisteraapia 10-ne korra hind: 550€

Hingates vabaks mineviku blokeeringud täidame end puhta elujõu, loovuse ja inspiratsiooniga. Lastes elujõul kehas vabalt voolata, suudame nautida rohkem ennast, oma elu ja lähedasi ning luua endale igapäevaselt just sellise elu, millest oleme unistanud. Hingame endasse külluse, tervise ja elurõõmu.

/Iga kord peale hingamisseanssi on mul tunne nagu oleksin just veetnud nädala puhkusel sooja mere ääres / Elina, laulja

Rõõmsate kohtumisteni,

Kretel