uus

MANDALATANTSU KURSUS MAYAGA 29.06-04.07.2018 Tallinnas.

Me kutsume Sind esimesele MANDALATANTSU kursusele Eestis, kus Sa saad kogeda praktikat, mis on vajalik ja kasulik igale NAISELE.

MIS ON MANDALATANTS?

Mandalatants on MUUSIKAGA MEDITATSIOON, mitmetasandiline ENERGIA HARMONISEERIMISE praktika, mille tantsulised liigutused on loodud Püha Geomeetria printsiipide järgi.

Mandalatantsus:
*me tasakaalustame ja harmoniseerime nais- ja meesenergiaid
*kasutame teadlikku, sügavat tantristlikku hingamist
*tugevdame ja täidame energiaga emaka ja intiimlihased
*toidame oma kehasid, mõtteid ja emotsioone pehmuse, painduvuse, kerguse ja loomuliku olemise seisundiga
*me äratame ja tugevdame oma sisemist naiselikkust ning seksuaalsust
*Läheme koos sakraalsele kohtumisele oma TÕELISE minaga, pöörates armastusega tähelepanu ka oma tumedale poolele, aktsepteerides kõike, mida oleme peitnud pikka aega ka iseenda eest…

Praktika jooksul kasutame me sügavat TANTRISTLIKKU PUHASTAVAT hingamist, mis aktiviseerib meie IMMUUNSÜSTEEMI, stimuleerib VERERINGET ja aitab rakke uuendada. Selliselt hingates loome intiimlihastega eluenergiat, aidates neil olla terved, meeldivalt toonuses, tänu millele saame olla terved, seksuaalsed ja elusad.

Põhiline liikumise muster on KAHEKSA, lõpmatuse sümbol. Me teeme kujundeid oma PUUSADE ja KÄTEGA – liikudes pehmete, voolavate liigutustega läbi kõikide energiakanalite (tšakrate) üles ja alla, visualiseerides säravaid vikerkaare värve.

Me liigume SPIRAALSELT, teeme LAINEID ja RINGE – läbi kõigi nende liikumiste me kombineerime ja harmoniseerime energia igas tšakras, ühendame taeva ja maa energiad ja tasakaalustame nais- ja meesenergiad meie sees ja meie ümber..

Kui me pöörame oma energia iseendasse tagasi, siis hakkame tundma üha suurenevat tasakaalu, siis avaneb meie TÕELINE POTENTSIAAL, mis on peidus meie energiakeskustes. See ei saa avaneda kui meie keha ja energiakeskused ei ole “joondatud” – just nagu häälestamata muusikainstrument ei saa mängida ilusat, harmoonilist muusikat.

Läbi Mandalatantsu liikumise saame ka teadlikuks meid blokeerivatest HIRMUDEST ja PIIRANGUTEST ning suudame need emotsionaalselt, spirituaalselt, mentaalselt ja füüsiliselt vabastada. See on keha PUHASTAMISE protsess, mis aitab sul mõista valusate kogemuste olemust, õppida ära õppetunnid ja tervendada end seestpoolt.

Mandala praktiseerimine on tagasipöördumine oma TÕELISUSE juurde ja teadlikult TULEVIKU loomine.

Praktika sobib igas vanuses naistele, nii edasijõudnutele kui algajatele.

Vaata Mandalatantsu videoid:
https://www.youtube.com/watch?v=iHraPRl9Rgw
https://www.youtube.com/watch?v=tPRQzhREnyw

Loe rohkem Mandalatantsu looja Maya Mandala kodulehelt: http://mayamandaladance.com/

Need, kes soovivad saada õpetaja sertifikaadi, et viia läbi Mandalatantsu tunde, peavad läbima ka ettevalmistava kursuse „Mandala- sünd“ Tanhitiga või „Elu alused“ Mayaga. Oled oodatud kursusele ka siis, kui Sa pole ettevalmistavat kursust läbinud, nii saad kasutada õpitut isikliku praktikana.

MAYA MANDALA
Maya on Mandalatantsu looja ja inimolemust puudutavate iidsete teadmiste meister. Alates 2009. aastast toimuvad tema koolitused lisaks Venemaale pidevalt ka Prantsusmaal, Belgias, Saksamaal, Hispaanias, Indias, Taimaal, Singapuris ja Balil. Maya kursused ja Mandalatantsu tehnikad aitavad tervendada keha ja hinge; mõista sügavaimat tõde sellest, kes sa oled; meenutada ja taasühineda Lõputu Loovusega.
Maya alustas vaimsete praktikate ja ümber maailma reisimisega juba 18-aastaselt, õppis mitmete tuntud meistrite juures nii budismi, Surabi tantra suunal kui ka Osho gruppides. 14 aastat veetis Maya koos sufi meistri Zahiraga. Talle kõige olulisem meister on aga dzogcheni õpetaja Namkai Norbu.
Maya valdab erinevaid tantsustiile nagu kontakt-improvisatsioon, jazz, moderntants, tango, flamenco ja osaleb pidevalt erinevatel rahvusvahelistel festivalidel.

MAYA räägib, kuidas sündis Mandalatants:

“Mandalatants tekkis pikema aja jooksul.
Tegelesin erinevate praktikatega, püüdsin mõista, kes ma olen, miks ma siia sündisin.
Tegelesin sufi ja Osho praktikatega, ammutasin teamisi erinevatest õpetustest ja õpetajatelt.
Mul oli läbielamine, mille käigus mõistsin, et elu, mida inimesed elavad, ei ole tõde. See, kuidas inimesed elavad, tundus mulle väga kummaline. Soovisin leida üles tõe, mis on minu hinges, minu südames. Nägin palju nägemusi, unenägusid, kus kõik oli teisiti. Mulle tundus, et meie kehad on palju sügavamad, oleme palju võimekamad kui arvame.
Mind köitsid väga maailma tantsud ja see, kuidas me läbi tantsu kogeme oma elu ja selle erinevaid omadusi. Õppisin erinevaid tantse, kuid tants oli alati nagu eraldi, eraldatud vaimsetest praktikatest ja meditatsioonidest. Soovisin leida tantsud koos praktika, meditatsiooni, teadvustamisega; läbi ühinemise kõiksusega. Ma ei leidnud sellist tantsu.
Maailmas on praegu väga palju eraldatust: muusika, hääl, tants, praktikad, kõik on eraldi. Indias mõistsin, et kunagi oli olnud selline aeg, kui kõik oli üks, kõik oli ühendatud”.
Mandalatants ühendab vaimsed praktikad, tantsulise liikumise ja muusika üheks kauniks tervikuks, milles avaneme pehmelt ja sügavalt iseendale, loodule, kõiksusele.

Kursus toimub vene keeles, eesti keelse tõlkega

Aeg: 29.06-04.07.2018
Koht: Bliss Maja, Mustamäe tee 17, Tallinn http://bli.ee/
Osalustasu:
500€ kuni 30.04, hiljem 570€
Kui soovid saada sertifikaati Mandalatantsu tundide läbiviimiseks on kursuse tasu 570€ kuni 30.04, hiljem 640€ (selleks on vajalik ka Birth kursuse või Basics of life läbimine – võib ka läbida peale mandalatantsu kursust).

Soovitame end varakult kirja panna, sest huvi on suur ja kohtade arv piiratud. Oodata on palju naisi ka väljastpoolt Eestit.

Täpsem info ja registreerimine: info@sunara.ee, tel: Merliis 5539165 ja Kretel 56241111

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/1779618742333938/