TriinOlen 35-aastane. Mul on bakalaureuse ja magistrikraad psühholoogias ning olen omandanud holistilise regressiooni terapeudi kutse Holistilise Teraapia Instituudis.

Lisaks olen õppinud Theta Healing’ut, Leinateraapiat, Perekonstellatsiooni, Access Barsi. Teraapiatööga paralleelselt korraldan ja viin läbi naiselikkuse kursusi ning toon maale inspireerivaid õpetajaid teraapia, naiselikkuse ja muusika vallas.

Minu kliendid leiavad minu juurde tee erinevate küsimustega. Tihti on selleks probleemid lähisuhetega või nende puudumisega, südamevalu ja lein lähisuhte lõppemisel, üksindustunne, sõltuvussuhted ja armukadedus.

Olen oma poja ilmale toonud loomulikul viisil ilma valuvaigistite ja liigse meditsiinilise sekkumiseta ja tean, mida tähendab loomulikuks, imeliseks sünnituseks ettevalmistamine. Seetõttu jõuavad minu juurde ka naised, kes otsivad tuge raseduse ajal, et vähendada hirme ning ebakindlust raseduse kulgemise ja sünnituse ees. Mul on õnn olnud olla ka kahe imelise tüdruku sünnihetke tunnistajaks doula emana ehk tugisikuna.

Läbi holistilise teraapia olen lahendanud mitmeid iseenda terviseprobleeme ning juba neli aastat elanud ilma igasuguste ravimiteta. Ka paljud mu kliendid jõuavad läbi teraapia oma terviseprobleemide ja haiguste tegelike psühholoogiliste põhjusteni ning tihti ei vaja enam ravimeid haiguste sümptomite leevendamiseks. Sagedasemad teemad mu klientidel on seletamatud valud, uneprobleemid, sõltuvused, söömishäired, häired südamepiirkonnas, kõhupiirkonnas ning emakas ning menstruatsiooni häired.

Mõnikord saabuvad kliendid suure küsimärgiga – nad ei tea, mis tööd nad peaks tegema, millise partneriga koos elama, kuhu elama asuma või mis üldse on nende elu mõte või siht. Vahel on aga klientidel justkui kõik elus paigas – ilus kodu, ideaalne suhe, vahvad lapsed, hea ja piisavalt tasuv töö, kuid nad ei tunne end õnneliku ja rahulolevana ja ütlevad, et miski on nagu puudu.

Nagu nimigi ütleb, hõlmab holistiline teraapia tervikut, tervet inimeseks olemist ning seega võimaldab lahendada väga erinevaid küsimusi. Tavaliselt piisab nelikust ehk neljast seansist, et oma põhiprobleemidele vastused saada ja nende lahendamise poole liikuma hakata. Neliku jooksul pannakse alus muutustele, mis hakkavad peale teraapiaprotsessi inimese ellu tulema.

Ma usun siiralt inimese muutumisvõimesse ning olen rõõmuga toeks ja teejuhiks Sinu enesearengu teel.

Kui soovid kokku leppida meie kohtumise aega, siis kirjuta või helista mulle:

triin(ät)sunara.ee või tel: 55 855 85

Üksik seanss kuni 3h 80 EUR

Lühiseanss kuni 1,5 h 40 EUR

Holistiline nelik – neli järjestikust seanssi 300 EUR

Naiselikkuse nõustamine 1 h 30 EUR

Kui need hinnad on Sinu jaoks praegusel momendil liiga kõrged, siis helista/kirjuta ikka ja püüame kokkuleppele jõuda.