Sunara toetab Sind kohtumisel iseendaga

Toome Sinuni kaunid ja erilised sündmused ja arengut toetavad teraapiad, mis aitavad Sul saada üha paremat harmooniat iseenda ja end ümbritseva maailmaga.

Bali Peapreestrinna tseremooniad Eestis 4-9.juuni 2019

Ole valmis olema juhitud kõrgematesse dimesioonidesse, kus armastust, harmooniat ja rahu on lihtne leida.
Oled kutsutud kuulama oma südamega, kui Ida Resi Alit mitmesuguste iidsete keelte, mantrate ja mudrade abil toob rahu ja ühendab teid oma kõrgema teadvusega. See on osa traditsioonilise Bali veepühitsuse tseremooniast, kus püha vesi piserdatakse osalejate peale, et aidata neil vabastada oma vibratsiooniväljast negatiivset energiat.
Rituaalitseremoonia sisaldab sügavat juhendatud meditatsiooni, mantrate chantimist iidsetes keeltes, kristallkausi ja kella vibratsioone ja veepühitsust, mis puhatab sinu vaimu. See on midagi sellist, mida sa varem kogenud pole.

Kasuta seda võimalust, olla peapreestrinna kohalolekus.

UURI LISA

Mees ja Naine. Püha ühendus. 

Kutsume Sind põnevale teekonnale oma olemusse, meie algsete omaduste juurde. Läbi 5-e päevase sügava rännaku avastame iseend ja teineteist, avame end oma tõelisele olemuse lätetele. Sel kursusel integreerime sügavuti meie Mees- ja Naisenergiad, tunneme ära nende omadused endas ja teistes, mõistame ning tunnetame üksteise erinevusi ja sarnasusi.
Õpime kuulama oma vajadusi, ära tundma keha ja hinge soove ning nägema ja kuulma ka teise inimese vajadusi.

UURI LISA

Sinu terapeudid

Merliis Sulg
Merliis Sulg
Kretel Viirsaar
Kretel Viirsaar