Millal Sa viimati mõnusalt, sügavalt sisse hingasid, tundes, kuidas Sinu rindkere avaneb ja laieneb ning välja hingates endal täielikult lõdvestuda lubasid? Sügav hingamine teeb imesid. Vabastava hingamise käigus vabanevad kehast mürkained ja energia läheb liikuma. Elujõu suurenedes tunned, kuidas tuled täielikult kohale endasse, oma sisemisse rõõmu ja vabadusse.
Kui otsid lahendust mõnele probleemile või tunned, et oled kuhugi justkui kinni jäänud, siis HINGA. Sügavalt, ühendatult sisse ja välja, ilma pausideta. Tee hingamisest ühtne ring ja hinga Sulle sobivas tempos. Juba esimese 10 minuti järel tunned, kuidas keha mõnusalt surisema hakkab ja lahendused, inspiratsioon, ideed lausa purskavad välja kogu Sinu olemusest.
Vivatsioon- tore hingamisharjutus tänasesse päeva.
Võid seda harjutust teha lamades, püsti, kõndides või isegi tantsides. 
  1. Hinga ühendatult, ilma pausideta. Tee hingamisest sujuv ring, kus sissehingamine sulandub väljahingamisse ja väljahingamine sissehingamisse. 
  2. Vali hingamiseks Sulle sobiv rütm, mida vajadusel kohandada saad.
  3. Kujutle, et iga hingetõmme valmistab Sulle tohutut naudingut. Sisse hingamine on avardav, intensiivne, välja hingates lõdvestad end täielikult. 
  4. Nüüd keskendu oma kehale: milliseid tundeid, aistinguid Sa hetkel koged? Hinga kõige sügavamasse tundesse. Isegi kui tunne või aisting pole meeldiv (näiteks tunned seljavalu), kujutle, et naudid tunnet täielikult, ja hingad sellesse kui ekstaasi. 
  5. Hinga ühendatult umbes 20 minutit. Peale harjutust tunned end reipa ja rõõmsana. Sinu pea on tulvil suurepärastest ideedest ja päev tundub kohe palju ilusam!
 

Kutsume Sind hingamiskontserdile, mis toimub 29. mail kell 18.00 – 21.00, Tervendavate Helide keskusesse Uus tn 19, Tallinn

Õhtut viivad läbi ja hingamisseanssi toetavad hingamisterapeudid Heiki Tomson ja Kretel Viirsaar. Maagilise muusikaga paitab hingesid Siiri Sisask. Hingamiskontsert on veelgi turvalisem ja veelgi sisukam võimalus hingamispraktika viljelemiseks, kus sel korral kannab Sind muutunud teadvuse seisundis ja siserännakutes Siiri Sisaski hingestatud hääl.

Olles ühenduses oma sisemise valgusega, peegeldavad kõik su teod ja suhted seda kogu eluga üheks olemist, mida sügaval sisimas tunned. See on tõeline lähedus. Ühendus iseenda, elu, teiste inimeste, kogu looduga. Lähedus on julgus olla avatud, olla see, kes sa tegelikult oled. Luba läbi hingamise ja kauni muusika endasse kogu maailma avarus, hingesoojus, rahu ja armastus.

Pane tähele, millise tunde tekitab hingetõmme. Taju, kuidas õhk su kehasse ja sealt välja liigub. Piisab ühest hingetõmbest, tekitamaks avarust sinna, kus enne oli katkematu mõtete jada. Sa pead olema teadlik üksnes ühest hingetõmbest, sellest piisab isegi juhul kui sa koos hingamisega paar tundi või rohkemgi mediteerid. Üks hingetõmme on kõik, millest sa teadlik olla saad. Ülejäänu on kas mälestus või ootus (ehk siis mõte).
-Eckhart Tolle

Et kindlustada koht kontserdile, anna oma tulekust varakult teada, sest saalis on vaid 40 kohta.
Hingamiskontserdile saad registreerida, kirjutades Heikile info@teadlikhingamine.ee ja tasudes tasakaalupanuse Teadlik Hingamine OÜ EE711010220266552227
Osaluspanus: 35 eur
Kui Sul on kaaslane ja Sa soovid luua temaga tugevamat sidet, siis on suurepärane võimalus võtta ta endaga kaasa.
Osaluspanus paaridele: 60 eurTule mugavate riietega ja võta kaasa veepudel, joogamatt või matkamatt, pleed ning madal padi.