Kashmiri massaaži kursus, 24.-29. Juuli 2023

MIS SEE ON?

Kashmiri massaaž on ilus ja sensuaalne massaažirituaal, mis on pärit Põhja-Indiast, Kashmiri šivismi traditsioonist. See ühendab südame, keha ja vaimu ning aktiveerib ja puhastab tšakraid. Kogu keha puudutatakse sensuaalselt, ilma ühe kehaosa juures pikemalt viibimata. See aitab kogeda sügavat ühendust iseendaga ja avada end sisemisele ja sensuaalsele eluenergia voolule. See massaaž aitab jõuda oma sisemise tuumani, sisemise rahuni. See võimaldab kogeda sügavat turva- ja ühtsustunnet. Kashmiri tantra massaaž võib olla äärmiselt tervendav ning väga lähedane ja sensuaalne kogemus. See on iidne tantramassaaži meetod, mille on välja töötanud Kashmiri šivismi traditsiooni tantrameistrid.

 

MIDA SA SAAD SELLELT KURSUSELT?

 Kui sa oled juba massaaži terapeut, siis need iidsed massaaži tehnikad rikastavad sinu repertuaari. 
♡ Kui tahaksid seda massaaži paarina kogeda, siis see kursus muudab sinu suhet, aidates sul rohkem avaneda naudingule, sensuaalsusele ja intiimsusele.
♡ Kui sa soovid kogeda seda oma isikliku arengu eesmärgil, siis see treening aitab sul ühenduda teadliku ja sensuaalse osaga sinus, sõprades ja kallimas
 
Meie keha on alati siin ja praegu. Kasutades massaaži kui teadlikkuse tehnikat, saame me kergesti kogeda kohaoleku elumuutvat jõudu, tuues meid sügavasse ühendusse igavikuga, ajast ja meelemängudest kõrgemale.


Kursuse läbimisel on toetuseks ka töövihik ja kursuse läbides saad sertifikaadi, et oled kursuse läbinud.

ÕPETAJAST

Dharmaraj

Dharmaraj on tantra juhendaja, tantramassaaži õpetaja ja praktik, s*ksuaalkoolitaja ning intiimsuse ja suhete treener ning on õpetanud s*ksuaalsust, tantra meditatsioone ja tantramassaaži professionaalselt alates 2012. aastast ning on olnud tantrateel viimased 16 aastat. Ta on Ma Ananda Sarita Tantra Essence kooli juhtiv õppejõud ja õppis ka vanameister Mantak Chia juures taoistlikku tantrat, samuti jõudis ta Tantra massaaži õpetajakoolitusel kõrgeimale tasemele, Elite Certified Tantra Educator (ECTE), õppides Source School of Tantra Yoga. . Dharmaraj õpetab tantrat üle maailma, juhtides paaridele, vallalistele ja professionaalidele mõeldud tantragruppe. Dharmaraj on arst: DMD Tuftsi ülikoolist, tal on psühholoogiakraad Illinois Urbana-Champaign ülikoolist. Dharmaraj on mõjutanud tuhandeid inimesi ja sadu paare üle maailma, et jõuda sügavamale intiimsusesse, täidetusse, oma väkke ja kehastamisse. Samuti on Dharmaraj viimase 6 aasta jooksul koolitanud sadu müstilise tantramassaaži praktikuid.
Dharmaraj_Kashmiri Tantra Massage_Merliis Sulg_ürituse korraldaja1 copy
Dharmaraj_Kashmiri Tantra Massage_Merliis Sulg_ürituse korraldaja-modified