Kretel Viirsaar

Olen hingamisteraapiaga tegelenud 12 aastat. Huvi vabastava hingamise vastu tekkis seoses psühholoogiaõpingutega Tallinna Ülikoolis kui lisaks akadeemilistele teadmistele soovisin tundma õppida inimolemuse sügavamaid tasandeid ning tutvuda holistilise maailmakäsitlusega.

Hingamisteraapiaid olen õppinud Dan Brulé, Binnie A. Dansby ja Leonard D. Orri juures ning töötanud hingamisterapeudina vabastava hingamise keskustes USA-s ja Argentiinas.

Lisaks vabastavale hingamisele olen läbinud Biodünaamilise hingamise koolituse, aastase koolituse loovteraapiate alal; tegelenud hüpnoteraapia, kristallvalgusteraapia ja joogaga.

Eriti hingelähedaseks on mulle naiste väe ja loovtantsuga seotud teemad. Olen imelise lauljanna ja šamaanitari Peruquois´ ürgse naiselikkuse seminaride üheks korraldajaks.

Tule hingamisteraapiasse kui tunned, et elu on liiga stressirohke, kui kannatad ärevuse all, oled kaotanud ühenduse iseendaga või soovid lihtsalt kogeda ennast ja elu palju täielikumal moel. Hingamisteraapia rahustab närvisüsteemi, avab sinu loovuse, päästab valla eluenergia ning soodustab keha ja vaimu igakülgset tervenemist. Hingamisseanss võimaldab leida sügavama ühenduse iseendaga ning tervendada kehasse energiablokeeringutena kinni jäänud minevikutraumasid.

Seansile registreerumiseks kirjuta: info(at)sunara.ee  või saada sõnum minu FB messingeri.

Hingates vabaks mineviku blokeeringud täidame end puhta elujõu, loovuse ja inspiratsiooniga. Lastes elujõul kehas vabalt voolata, suudame nautida rohkem ennast, oma elu ja lähedasi ning luua endale igapäevaselt just sellise elu, millest oleme unistanud. Hingame endasse külluse, tervise ja elurõõmu.

/Iga kord peale hingamisseanssi on mul tunne nagu oleksin just veetnud nädala puhkusel sooja mere ääres / Elina, laulja

Rõõmsate kohtumisteni,

Kretel