Naise vägi peitub tema ilus ja tantsus ümbritsevaga, just seetõttu on tants naise jaoks väga oluline praktika. Tants on justkui naiste jooga, mis viib meid sügavamasse kontakti oma keha ja kogu oma olemusega. Läbi tantsu kogeme oma tõelist potentsiaali ning avastame vabaduse oma kehas. Läbi liikumise ühendume oma tõelise väega ja naiseliku voolava energiaga.

Saad kutsuda meid MANDALATANTSURINGI TEGEMA oma sündmusele.

Koos tantsime mandalatantsu – naiselikku templitantsu; teeme harjutusi ja praktikaid oma naiseliku ja sakraalse väega ühenduse saamiseks. Kasutame erinevaid tehnikaid, hingamist ja liikumist, tantsu- ja tervenduse maagiat.

Mandalatantsu kohta pikemalt: Pühal geomeetrial põhinev mandalatants on kaunis naiselik liikumine, iidne templitants. Liikudes läbi elulille tervendab ja tasakaalustab tantsija end nii füüsiliselt, vaimselt kui energeetiliselt.

Mandalatants paneb voolama sinu eluenergia….tasakaalustab ja loob kontakti parema ja vasaku kehapoole vahel…harmoniseerib…vabastab ja tervendab võimalikest blokeeringutest.

Tantsus kasutatakse aeglast kohalolekuga liikumist, mis on tervendav ja sügavat rahu tekitav. Liikumine toimub läbi püha geomeetria (ringid, kaheksad, spiraalid), oma olemust tunnetades.

Selline geomeetriline mandala, mida oma kehaga joonistad, tervendab sügavalt kogu sinu olemust ja aitab oma ellu soovitut manifesteerida. Mandalatantsus moodustavad helivibratsioonid, liigutused ja energia ühise terviku. Sinu olemuse kõik aspektid sulanduvad meditatiivses tantsus ühtseks harmooniliseks tervikuks.

Mandalatants maandab ja loob teadliku kontakti Maaga, et tunda tema jõudu, tarkust, armastust ja tuge.

Mandalatantsu looja Maya Mandala on sündinud Venemaal, kuid juba varajasest noorusest on ta reisinud ringi mööda maailma, otsinud sügavamat tõde, tutvunud iidsete vaimsete õpetuste ja pühade tantsudega erinevates maailmanurkades. Tema rännakud on viinud teda mitmete tuntud meistrite juurde nii budismi, Surabi tantra suunal kui ka Osho gruppides. 14 aastat veetis Maya koos sufi meistri Zahiraga. Talle kõige olulisem meister on aga dzogcheni õpetaja Namkai Norbu.

Iga uus õpetus, ühendus iga vaimse meistriga avas temas aina uusi külgi mõistmaks ja tajumaks ennast ning sügavamat elu olemust. Vaatamata kogu sellele sügavusele, tarkusele ja avardumisele, mida ta erinevate meistrite juures koges, tundis ta endas rahutust. Midagi oli siiski veel puudu. Kuni ühel hetkel ta mõistis, et et tal tuleb sügavale endasse sukelduda ning kodeerida lahti oma DNA-st need teadmised ja oskused, mida ta ammustel aegadel Egiptuses Ma At energeetilise ühenduse preestrinnana kasutanud oli. Nii sai alguse Mandala tants.

Sa oled oodatud ühinema ja kogema iseend oma kehas läbi voolava tantsulise liikumise, kus loome lõpmatuse sümbolit läbi spiraalide, lainete, ringide. Nende liikumistega juhime ja suuname energiate liikumist oma kehas.

Vaata Mandalatantsu videot:

Mandalatants sobib kõigile, neile kes on varem tantsuga tegelenud kui ka neile, kes esmakordselt tantsu maagiat enda jaoks avastavad.

Naise keha on tema tempel ja naiselik templitants parim võti naiselikkuse juurde.

Tantsuõhtu viivad läbi

Merliis Sulg
Merliis Sulg