Kursus naistele Véronique de La Cochetière’ga

Nende kahe MYMA töötoa päeva jooksul läheme ME esmalt kohtuma oma suguvõsa, ajaloo ja koletistega enda sees. Meie eesmärk on alati heatahtlik ja lugupidav. Meie töö on panna meie iidsetesse lugudesse armastus, ilu ja rahu, et elada tänapäeva elegantselt meie kolmes kehas.

Uskuge mind, kõik on võimalik, kui kõik maanduvad, vaadake, kuulake, hingake. Minevik, olgu see kuidas tahes, on rikkus, millele meie olevik on üles ehitatud. Tulevikku hoiavad kosmos ja loodus meile üllatusena. Aga kui me oleme vabad ja ei karda oma sisemisi “koletisi”, siis võib meiega kõike juhtuda. Oleme armastuse sõdalased.

Teise sammuna võimaldavad valgustunud teadmised meie Yonist (sanskriti keeles naise genitaalid) lahklihast ja juurtšakrast jõuda teadlikkuseni, et meie lahkliha on meie elu raamatukogu. Igaüks meist avastab oma sisemuse. Teadmised toovad rahu.

Kursuse ajal me:

Õpetajast

Véronique de La Cochetière Ämmaemand globaalsel toel, alates rasestumisest kuni perineaalse taastusravini, vaagnasisese osteopaatia praktik, Ayurveda terapeut, nelja tütre ema Véronique de La Cochetière pakub tuge, mis ühendab nii keha kui vaimu. Kõik sai alguse Doctors of the World’ist, kus ta töötas kolm aastat musta Aafrika, Kagu-Aasia ja Venemaa elu hõlbustajana. Tuginedes oma kolmele päritolule ja läbi imbunud Kashmiri tantra õpetusest, lõi ta ka Ma Yoni, Mon Amour töötoad, et aidata naistel äratada jumalikkust enda sees, mis on uinunud oma eluloo raskustes.

Kursus on prantsuse keeles tõlkega eesti keelde.

AEG: 30. september-1. oktoobril algus kell 09.30 ja lõpp kell 18.00. Lõuna 13-15.00

Toimumiskoht: Taiji klubi, Tallinn

Hind 250 eurot. 10 eurot sinu tasust läheb ühingule FONDS MYMA. Fond aitab naisi, kes ei saa sotsiaalkindlustusega hüvitada hooldust või osaleda vajalikel isikliku arengu kursustel, kui nende tee pole enam helge.

Registreerimiseks kirjuta palun merliis@sunara.ee ja palume sul teha ka tagastamatu ettemaks 50 eurot. Kui teatad kursusel mitte osalemisest vähem kui 30 päeva enne kursust, siis pole ettemaks tagastatav.

Rohkem infot