Imeline nädalane retriit Donna Divina on mõeldud naistele, kes soovivad enda naiselikku väge avastada ja läbi selle oma elu õnnelikumaks ja külluslikumaks muuta.

Tänases domineeriva maskuliinsusega maailmas elavad enamus naisi ilma oma tõelist ilu ja väge avastamata. Jumalannaliku Naise retriit tuletab naistele meelde ammu unustatud tööriistad, millega oma sisemine jumalanna üles äratada ja oma elu naiselikul viisil elama hakata.

womna-connecing

Donna Divina ehk Jumalannalik Naine – on soe, kuum, müstiline, õrn, lõpmatu, valguseküllane, särav, lõhnav, igavikuline, õnnis, meeletu, elav, vaba, vormis, tabamatu, kõikehõlmav, tugev, häbelik, peidetud, armastav, keevaline ja värske. Ta on armastus ise igas võimalikus vormis – ta elab sinus ja igas naises.

Jumalannalik Naine inspireerib sind üles ärakama, et sa elaksid täielikult ja külluslikult. Ta kutsub sind koju, ühendab sind sinu lõpmatu väega, su täieliku naiseliku potentsiaaliga. Ta paneb su õitsema elu igas aspektis. Lubab sul elada oma tõelise mina järgi ja täielikult. Jumalanna sinus meelitab sind sügavamale minema – paljastades sind tugevatest blokeeringutest, sinu kõige peidetumatest hirmudest, mis on jäänud sinusse kinni. Ja just õigel hetkel võtab ta tõe mõõga ja vabastab sind sellest, kes sa arvasid, et sa oled, et saada naiseks, kes sa tegelikult oled. 

asvanara2

See retriit aitab Sul:
Vabastada end kõikidest kompromissidest, et elada oma tõe järgi.
Õppida armastama end ja oma keha sellisena nagu sa oled.
Avastada naiseks olemise maagia.
Õppida end hellitama ja hoolitsema oma sisemise ilu eest.
Muuta valu ning puudused tugevuseks ja külluseks.
Puhkeda särama oma täies hiilguses.
Luua omale uus, naiselik eluviis.

Kas sa sooviksid taasavastada oma tõelist naiselikku väge, mis on sajandeid varjus?
Oled sa tüdinud enda pidevast tõestamisest, et leida veidigi rõõmu ja õnnetunnet?
Oled sa väsinud otsimast kaotatud “miskit”?
Soovid sa, et sinu päevad saavad täidetud rõõmu, õnne, kerge ja kestva, sügava ja hõrgu ühendusega oma tõelise minaga.

Kui jaa, siis see retriit on Sinu jaoks.

Retriiti viib läbi Ariane Schurmann rännaku meister ja maaletooja, luuletaja, hobulausuja, naiselikkuse retriitide looja, kolme lapse ema. 

Ariane

Teed Toskaanasse ja naiselikkuse maailma juhatavad holistiline terapeut, naiselikkuse nõustaja ja kursuste läbiviia ja muusik Triin Hio ja rännaku meister ja tantsuõpetaja Raneli Kaseväli.

Retriit toimub maalilises orus Toskaana imeliste mägede vahel. Ööbime mugavates indiaani telkides. Meid kosutab maitsev taimetoit. Päevased siestad veedame võrkkiikedes, hobuste koplis jalutades või lähedal asuvaid väekohti külastades. Õhtuti mõnusad jagamisringid (lõkke ümber) ja vabastavad tantsuõhtud.

Kursus toimub inglise keeles, vajadusel eestikeelse tõlkega.

Aeg: 10.-16. september 2017

Hind:
kuni 31.12.2016 1333.- eur
kuni 01.05.2017 1444.- eur
edasi 1555.- eur

Hinna sees: naiselikkust väestav retriit, majutus, kõik söögikorrad, transport Milaanost kursusepaika Toskaanas ja tagasi, väiksed väljasõidud kohapeal.
Hinnas ei sisaldu lennupilet Milaanosse ja tagasi.

Registreerumiseks kirjuta triin@sunara.ee või helista tel: 55 855 85 Registreerimise kinnituseks tuleb tasuda ettemaks 300 eur.

Reisi korraldaja Amazonas Reisid OÜ. http://amazonas.ee/toskaana-naistereis