Kaart pole saadaval

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev - 02/10/2019
Kellaaeg - 19:00 - 22:00

Asukoht
Alexela Kontserdimaja

Kategooria Pole kategooriaid


In english

Deva Premal & Miten koos Manose ja bändiga – On the Wings of Mantra

Liitu Deva Premali & Miteni’i, Manose ja nende rahvusvahelise bändiga sügavaks sukeldumiseks mantrate väkke. Deva kuldne hääl ja Miteni armastuse ja tänulikkuse laulud kannavad meid kõrgemale meie igapäevastest muredest – avatud südamega tähistamisse, mis viib meid üheskoos ajatusse ruumi. Sellel õhtul kuuled mantraid nende enim müüdud viimaselt väljaandelt, DEVA, kui ka transendentaalset seitsme tsakra Gayatri Mantrat, ning spirituaalse ärkamise laule Miteni Temple at Midnight albumilt.
 
Miten: „Mantra tiivad kogunemised ei ole kontserdid selle aktsepteeritud tähenduses. Me ei näe end meelelahutajatena ega „esitajatena”. Meie muusika on loodud kogukondlikuks kogemuseks, et tänapäeva eksistentsi koormust kergendada ja avada uks sügavamaks, veel peenemaks meditatsiooni kogemuseks. See kõik on seotud osavõtlikkusega. Laulge! Chantige! Naerge! Nutke! Kui me kokku tuleme, siis see kõik on osa meditatsioonist. “
 
Deva: „Mantrate laulmisega suudame alati väsinud vaimu tõsta, olenemata sellest, kui lahtiühendatuna me end ka ei tunneks. Sanskriti keeles tähendab „man” meelt ja „tra” tähendab vabanemist, nii et sõna “mantra” otse tõlgituna ongi sild hõivatud, kaagutava meele ja sisemise rahu vahel. See on olnud minu jaoks muusika ja meditatsiooni teekonna olemus. Laulust vaikusesse.”
 
Deva Premal, Manose ja Miteni bändi kuuluvad: Joby Baker (bass/vokaal/klahvpillid); Rishi (löökpillid); ja Spencer Cozens (klahvpillid).

MIDA INIMESED ÜTLEVAD DEVA PREMALI JA MITENI KOHTA:

CHER (Kes jätkuvalt esitab Deva Gayatri Mantrat live-is Las Vegase laval): “Deva Premali album THE ESSENCE on minu läbi aegade lemmik muusika jooga jaoks”
HH DALAI LAMA: “Ilus, ilus muusika…!” (Peale seda kui Deva & Miten mängisid talle privaatselt)
TONY ROBBINS: “Miteni album SONGS FOR THE INNER LOVER on kirglik ja võimas kunstiteos.”
KRISHNA DAS: “TEMPLE AT MIDNIGHT on imeline muusikaline teekond armastusse. Meil pole hirmu. Meie teekond on valgustatud iga laulu poolt, kumades erinevat värvi valgust, näidates meile teed koju …”
ECKHART TOLLE: “Nende muusika on puhas maagia…”
CHRISTIANE NORTHRUP, MD: “DEVA on ilus muusikaline kingitus maailmale, mis samaaegselt tõstab, rõõmustab ja tervendab.”
BRUCE LIPTON, Ph.D: “DEVA hinge rahustavad lood annavad vastumürgi tänapäeva suure stressiga maailmale … võimas retsept rõõmuks, mille kõrvaltoimeteks on tervise parandamine ja võimalus taaselustada oma kirg elu vastu.”