Kaart pole saadaval

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev - 27/08/2020 - 31/08/2020
Kellaaeg - 09:00 - 17:00

Asukoht
Kadaka Konverentsid

Kategooria Pole kategooriaid


Kosmiline seksuaalsus Kashmiri Tantras Daniel Odieriga

Unikaalne ja eriline võimalus osaleda workshopil Daniel Odieriga Eestis. Ta on üks maailma väljapaistvam tantra meister mitte duaalses Kashmiri Shaivismi traditsioonis.
Puritaanlus, rünnakud vabadusele, on muutumas üha sagedasemaks meie demokraatiates. Tantrismi tee saab meid juhatada teadlikkussel põhineva vabaduse juurde ning aidata meil saavutada emotsionaalset, kehalist ja intellektuaalset tasakaalu, mis heidab kõrvale dogmad, kindlad veendumused, domineerivad mõtted. See on lähenemine, mis võimaldab meil olla kooskõlas kõiksusega, seejuures keeldudes ühtlustamisest ja nartsissismist, mille suunas meie ühiskonnad on kaldu. See on sisemine revolutsioon.

Kashmiri tantra väga sügav ja originaalne lähenemine seksuaalsusele eeldab liitu terviklikkusega.
Selle seminari käigus uuritakse
**Mitmeid visualiseerimispraktikaid
**Tandava tantsu
**Puudutamise joogat ehk Tandava massaaži

Vaata ka Danieliga videot Maatriksis:
https://www.youtube.com/watch?v=YbQLW9Ibl4A

Koolitajast

Odier on Tantra õpetaja, kes on kirjutanud raamatu Tantric Quest ja tema õpetused pärinevad Kashmiri Shaivismist olles pühitsetud müstilistest tantristlikust Dakinist ja Lalita Devist.
Odier on saanud dharma edastamise Jing Hui’lt, abt Bailini kloosteris ja dharma järeltulija Hsu Yun’ilt, kes kasutab nime “Ming Qing”.
Ta on loonud “Tantra/Chan keskuse” Pariisis, mis tegutses 1995 – 2000, ja ta on õpetanud ka kursusi Ida spirituaalsetest traditsioonidest California Ülikoolis.
Ta on välja andnud mitmeid raamatuid Tantrast ja sellega seotud teemadest, osad neist on tõlgitud ka inglise keelde ja paljudesse teistesse keeltesse.