Kaart pole saadaval

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev - 14/04/2021
Kellaaeg - 16:00 - 21:00

Kategooria Pole kategooriaid


Snatam Kaur Workshop Eestis • Peace in our Hearts through Naad

☀️ 14.04.20 SNATAM KAUR Workshop Eestis • Rahu meie südametes Naad jooga abil. Töötuba Live-muusika saatel koos ansambliga: Grecco Buratto, Sukhmani Kaur Rayat ja Ram Dass Singh

Meie südames on loomulikus olekus üks vaikne rahupaik. Kuid tihti kanname ja hoiame me seal hoopis mineviku tegude, tuleviku murede ja kujutletud hirmude pagasit, mis tekitab meie elus uskumatult palju müra, valu ja kokkutõmbumist ja on täiesti tarbetu.
Snatam Kaur jagab sel workshopil meiega Naad Joogat – praktikat jumaliku heli vibratsioonist meie sees, mida seejärel projitseerime endast väljapoole. See saab alguse pingutuseta sügavalt iga inimese keskmes asuvast vaiksest ruumist, mida nimetatakse “Anahat’iks” või kinnistumata heliks, mis leiab oma tee läbi meie mõtete, meie sõnade, meie tegude, pühade loitsude ja laulude. See püha heli lõikab läbi maailma illusiooni nagu ägeda sõdalase mõõk, tervendades meid ka oma puhta armastuse energiaga, et saaksime tõeliselt oma südames rahu kogeda. Selles töötoas praktiseerime Joogi Bhajani poolt edasi antud Kundalini joogat, mis sisaldab laulmist, meditatsiooni ja joogat.

Kandke kindlasti mugavat riietust, võtke kaasa veepudel, matt jooga jaoks ja rätik pea katmiseks.
Kõik tasemed on oodatud!

REGISTREERIMISEKS TÄIDA VORM: https://forms.gle/FZgYBUQWm2jBn5RE8
NB! osalemine ainult eelregistreerimisega. Kohtade arv on piiratud!
Lisainfo: info@sunara.ee ja tel teel 5539165 ning 58046838
Osaluspanus: 75 eurot