Merliis Sulg

Oman majandusharidust ning olen töötanud ettevõtluses ja panganduses. Olen lõpetanud Holistilise Teraapia Instituudi ja saanud holistilise terapeudi kutse. Lisaks sellele olen end täiendanud erinevatel kursustel: sügavuti uurinud naiselikkuse ja suhete teemasid erinevatel kursustel, uurinud kehatööd ja blokeeringute vabastamist kehast, leidnud praeguse hetke olulisuse meie elus läbi kohaloleku praktika ning teinud erinevaid praktikaid, mis aitavad jõuda enda tõelise olemuseni.

Ma olen alati uskunud ja tundnud, et käega katsutava reaalsuse kõrval on midagi palju suuremat, midagi, mis seob kõik omavahel, midagi, mis juhtab meid, kui seda usaldame, midagi, mis paneb meid tundma, elama, mis inspireerib, innustab ja ühendab. Just see tekitas minus juba väikse tüdrukuna suure huvi maailma, inimeste ja suhete vastu, tahtsin mõista, muuta midagi paremaks ja aidata inimesi. Tundsin, et see on minu elutee.

Alustasin endast ja püüdlesin elus edasi, kogesin ja õppisin Elu, kuni jõudsin sügava tundmuseni, et teiste aitamiseks on vaja eelkõige mõista ennast, armastamiseks on vaja armastada ennast, uskumiseks on vaja uskuda endasse, õnne kogemiseks on vaja endale õnne lubada ja rahulolu saavutamiseks tunda end iseendaga rahulolevana. Seetõttu tean, et oma klientide parimaks mõistmiseks ja aitamiseks ei piisa vaid haridusest vaid iseenda sügavuti tunnetamine ja mõistmine aitab tõeliselt näha ka teisi inimesi enda ümber. Mina leian oma inpiratsiooni ja sisemist rahu meditatsioonist, joogast, kohaloleku ja naiselikkuse praktikast, suhetest enda ümber, ühendusest loodusega ning elust enesest. Teadlik ellusuhtumine, kohalolek igas hetkes ja enda sisemaailma eest hoolitsemine on tekitanud minus sügava inimese tunnetuse ja suurepärase koostöö oma intuitsiooniga.See sisemine tunnetus aiatab mul mõista, mida klient tõeliselt vajab ja näha kuidas küsimust lahendada.

Olen oma klientidega lahendanud erinevaid küsimusi, mis on vägagi elulised ja igapäevased: suhteid ja naiseks olemist puudutavad, enesearvamuse, isiksuse arengu ja eneseteostusega seonduvad, vaimsed, energeetilised, materiaalsed ning tervisega seotud jpm. Igale küsimusele on lahendus olemas, see tuleb vaid enda seest üles leida.

Minu südameasjaks on aidata inimestel leida oma tõeline olemus, rahulik kese, elujõud ja julgust elada just seda elu, mida hing ja süda ihkavad. Mulle meeldib näha inimesi arenemas, neid inspireerida ja toetada muutuste tegemisel, kasvõi väikeste, et nende elu saaks olla just selline nagu nad alati unistanud ja soovinud on. Meie elus on erinevaid etappe ja aegu, kus mõttemüra, allasurutud tunded, jõuetus, hirmud ja ärevus, takistavad meid nägemast võimalusi, elu imelisust ja seda, mida me tegelikult väärt oleme. Nendel hetkedel võime kaotada end ja siis ei pruugi isegi näha, et on ka teisi võimalusi. Just nendel hetkedel on vaja väljaspoolt abi või peegeldust, mis aitaks muuta kannatuse oma osa mõistmiseks ja muudaks meid oma elu rajajaks.

Meie minevikukogemustest loodud pilt endast võib kujundada siiani igat meie kogemust elust ja suhetest. Ebapiisavuse tunne, kannatused ja melanhoolsus ei ole meie tõeline olemus. Need on vaid meie piirangud ja blokeeringud, mis on tekkinud minevikus ja mis ootavad mõistmist ja vabastamist.

Igapäevase teraapiatöö kõrvalt olen leinud oma kutsumuse, et aidata naistel selles kiires maailmas enda naiselikkus üles leida ja parem kontakt luua ning seeläbi armastavamaid ja rahuldust pakkuvaid suhteid luua. Koolitan naisi ja korraldan inspireerivaid koolitusi välisõpetajatega naiselikkuse/suhete teemadel. Seda ka privaatsetes naisteringides.

Teraapiasse on oodatud kõik, kes on avatud muutustele ja tahavad leida rahu, rõõmu ja elujõu endas.

Teemad, millega teraapiasse tulla võivad olla näiteks sellised: suhete probleemid, ebakindlus või enesekindluse puudus, tühjuse tunne, eesmärgitus, depressioon, jõuetus, ärevus, unetus, lein, tahte puudumine, segadus, suhte purunemine, rõõmu puudumine, sõltuvused, toitumis- ja käitumishäired, meeleolu kõikumised jms.

Elu on üks imeline teekond! Ja meie ise loome selle teekonna, teeme seda rõõmu ja naudinguga.

ONLINE nõustamine-teraapia 1h 50 eurot, 5 korda 200 eurot (40 eurot kord)

Holistiline rännak (2-2,5h) 100 eurot

Holistiline nelik 400 eurot (4x 2, 5 tundi kohtumised)

Nõustamine, naiselikkuse nõustamine ja lühiseanss (1,5h) 70 eurot

Kraniosakraalteraapia (ca 1,5) 70 eurot

 5 seanssi 300 eurot

Kohaloleku praktika (ca 1,5) 70 eurot

Privaatne Naistering – Küsi pakkumist merliis@sunara.ee