Sensuaalsuse kursus yonimunaga

Alustame 4-nädalast teekonda 28. mail

“Sensuaalsuse kursus yonimunaga” on neljanädalane kursus, mis on mõeldud naistele, kes soovivad süvendada oma teadmisi ja kogemusi sensuaalsuse alal. Kursus koosneb neljast moodulist, kus igal nädalal keskendutakse erinevatele teemadele alates sensuaalsuse ja yonimuna ajaloolisest ja kultuurilisest taustast kuni praktiliste harjutusteni, mis aitavad osalejatel paremini tunda oma keha ja suurendada isiklikku heaolu.

Kursust juhendavad kaks asjatundjat: Hele Soonets ja Merilis Sulg. Hele Soonets on kogenud koolitaja ja nõustaja, kes on spetsialiseerunud naiste enesearengule ja sensuaalsuse teemadele. Ta on läbi aastate töötanud erinevate tehnikate ja lähenemisviisidega, et toetada naisi nende isiklikul teekonnal. Merilis Sulg on samuti tuntud oma lähenemisviisi poolest naiste tervise ja heaolu toetamisel. Tema ekspertiis hõlmab nii psühholoogilisi kui ka füüsilisi praktikaid, mis aitavad naistel saavutada sügavamat ühendust oma keha ja meeltega.

Mõlemad juhendajad pakuvad kursuse jooksul tuge ja juhendamist, et tagada iga osaleja vajadustele vastav areng ja kogemus. Kursuse eesmärk on pakkuda turvalist ja toetavat keskkonda, kus osalejad saavad õppida ja kasvada kooskõlas oma sisemise jõu ja sensuaalsusega. On aeg vastu võtta oma keha ja sensuaalsus kingitusena!