Me tuleme oma suguvõsast ja võtame kaasa kogu pärandi.

Me oleme selle pärandi edasikandjad.

Me loome neid samu kogemusi ja õppetunde, mis meie esivanemad, ka siis kui me ei soovi seda. Need liinid on nii alateadlikud, et väljenduvad läbi meie seda, mis on olnud oluline meie eelkäijate jaoks.

Kas teadsid seda, et sina eksisteerisid juba oma vanaema kehas? Kuidas? Kui sinu vanaema oli ootamas Sinu ema, siis tema kehas arenesid juba emakas, munasarjad ja munarakud. Ja ühest munarakukesest sündisid Sina! See tähendab, et kogu info oli juba olemas.

Naised, me oleme oma emakate kaudu ühenduses põlvkond põlvkonna järel, kandes edasi kogemusi, valu ja lahendamata õppetunde.

Kui mõtiskled oma ema peale ja vaatad oma elu, siis kas on midagi, milles näed sarnasusi..

Ja oma vanaema peale..

Kas midagi läheb kordusesse? Eriti kui vaatad mehelikkuse ja naiselikkuse vahelisi suhteid, omavahelist suhtlust ja suhtumist üksteisesse?

Me oleme oma naisliiniga ühenduses 7 põlvkonda, see tähendab, et kõik need 6 naist enne mind mõjutavad siiani minu kogemust. Võib olla oli vanaemal ja vanavanaemal raske meesnergiat usaldada või imetleda ja ka sina tunned nii. Võib olla on teie suguvõsas naised alati lastega üksi jäänud. Aga võib olla on sul lihtsalt raske oma meest kuningana näha ja imetleda ja ükskõik kui palju soovid, ikka kipud teha maha tegema või vigu märkama. Kõige selle taustal tegelikult ju tahaksid luua armastavat suhet, kus on sügav ühendus, intiimsus ja armastus.

Need naisliini lood ja valu projitseerime automaatselt oma kaaslasele või meesliini esindajale. Oled märganud, et kõigisse meestesse suhtus ühtemoodi? Või mingil põhjusel on mehi üldse raske ligi lasta? Nad lihtsalt ei saagi justkui mingist barjäärist läbi või siis saavad ja jäävad turvalisse kaugusesse, kust puudub intiimsus ja tõeline ühendus, on lihtsalt elu kui projekt ehk siis ühiste asjade ja kohustuste täitmine. Ja sa ise ka igatsed rohkem, igatsed tunda, et meesenergia avab Sinu südame, et saad alistuda armastusele, et saad lubada ta endale tõeliselt ligidale, näidata talle oma olemust. AGA ei oska, ükskõik kui palju proovid on mingi seletamatu rahulolematus ja käitud nii nagu ei tahaks või kerkib taas see sein, kust läbi minna lihtsalt ei oska.

See on üks märk sellest, et oled asunud täitma oma naisliini rolli ehk siis jäänud ustavaks oma naistele, esivanematele. Aga seda pärandit anti põlvest põlve edasi, et keegi lõpuks selle lahendaks. Sina said selle pärandi, sest esiemad ei osanud ja olnud teadlikud sellest. Kui sina nüüd oled, siis saad seda muuta. Ja seda muutes muudad sa kogu kannatuse, muudad oma tütarde elu või oma laste elu, kes siis ei pea seda enam kaasa võtma!

Ma pakun Sulle selle jaoks Naisliini tervendamise meditatsiooni. Saad seda teha 1 korra või kui oled valmis sügavamat muutust looma ja suuremat kasu saama, siis tee lausa 21 päeva, sest mustrid on meisse salvestunud pikka aega ja neist lahti laskmine ei käi samuti üle öö.

Meditatsiooni saad soetada siit!

Ja enne kui hakkad mediteerima, siis tee läbi ka allolev palve!

Kallis õde, kallis naine!

Meil on aeg tagasi tulla oma naiselikkuse juurde, naistena tõusta kohe praegu ja seista silmitsi selle esivanemate valuga mehelikkus ja naiselikkuse vahel. On aeg kollektiivselt terveneda ja tulla tagasi kokku ning tuua oma ebateadlikkus valguse kätte, et saaksime sügavamalt avaneda, et elu ise saaks taas meie sees liikuda. Et saaksime kasutada oma kehasid, oma hääli, et saaksime usaldada, et meie unikaalne kogemus on vajalik millegi suurema jaoks. Et saaksime tulla tagasi koju endasse. Et saaksime tunda, et meil on turvaline siin, et oleme tervitatud siia, vajatud siia. Tunda, et meid ei kiirustata või survestata ja ei tehta valeks selle pärast, kes me oleme. Meie kogemus siin on püha.

Kummardame nende õpetajate ees, kes meid siia kogemuse juurde tõid ja täname end, et oleme valmis sellega tegelema.

Me loome elu turvalisusega, õdede tundega, potentsiaaliga, avanemisega, naudinguga, huviga, müstikaga, küpsusega, koju jõudmise tundega.

Oled oodatud ka naiselikkuse nõustamisele, uuri selle kohta lähemalt siit.

Armastusega,
Merliis