Project Description

Biodünaamiline hingamine

Biodünaamiline hingamise ja trauma vabastamise süsteem® (BBTRS®) on uus lähenemine kehale orienteeritud tervendamises. See põhineb spetsiaalsete hingamismustrite kombineerimisel terapeutilise teadliku liikumisega; spetsiaalsetel puudutus- ja kehatöö tehnikatel ning süvapingete vabastamise harjutustel. Biodünaamiline hingamine pilt

Teraapia eesmärgiks on füüsilise, mentaalse ja emotsionaalse pinge vabastamine nii kehast kui meelest. Oskus ja valmisolek lubada energial kehas vabalt liikuda suureneb ning võimaldab tervenemist kuni raku tasandini välja. Selgroog vabaneb kroonilistest närvisüsteemi salvestunud pingetest. Kõige selle tulemusena muutume igapäevaelus rohkem kohalolevateks, teadlikumateks ja kaastundlikemaks. Laseme lahti negatiivsest minapildist, kroonilistest pingetest ja füüsilisest valust. Teadlikult ja õrnalt avanedes liigume emotsionaalsesse vabadusse, taasavastame sujuvuse, voolavuse liikumises ning vaba hingamise. Selle tulemusena suureneb elurõõm ning oskus teadlikumalt oma elu suunata. Avaneme iseenda ja teiste täielikule vastuvõtmisele, kogedes ja tähistades elu selle täielikkuses ning ilus.
Seanss algab kerge liikumise/venitusega. Seejärel toimub hingamisseanss aktiivse ühendatud hingamisega. Seanss lõpeb sügava lõdvestusega. Seansi käigus aitab terapeut pingekolletesse kinni jäänud energia vabastamisele kaasa kerge massaaži, heli- ning aroomiteraapiaga.

Seansi kestvus 1,5h.

BIODYNAMIC Breath & Trauma Release (BBTR) on tunnustatud ja akrediteeritud American Association of Drugless Practitioners (Ameerika ravimivabade praktikute assotsiatsiooni – AADP) ja Global Professional Breathwork Alliance (Globaalse Professionaalse hingamistöö alliansi) poolt.

Rohkem infot Biodünaamiline hingamise ja trauma vabastamise süsteemi® kohta leiad siit: https://www.biodynamicbreath.com/

Sinu terapeudid

Merliis Sulg
Merliis Sulg
Kretel Viirsaar
Kretel Viirsaar