Project Description

Holistiline Teraapia

Holistilise teraapia piirid on laiad – teraapiast enesearenguni

Holistilise teraapia seansside läbitegemine võib olla elu muutev kogemus. See on abiks neile kellel on probleemid, kui ka neile, kes muidu elus hästi hakkama saavad, kuid tunn
evad, et midagi on justkui puudu. Elus on kõik olemas, kuid siiski on õnne ja rahulolu sellest kõigest hoolimata vähe. Iseenda sisse vaatamine aitab leida elule sügavamat mõtet ja võimalusi, kuidas ise õnnelikum olla. Kui inimene leiab rahu, armastuse ja harmoonia enda seest, siis hakkab seda rohkem olema ka maailmas tema ümber.

Holistiline maailmakäsitlus keskendub inimesele kui tervikule.

Holistiline teraapia läheneb igale inimesele terviklikult ja personaalselt. See tähendab, et keha, hing ja vaim moodustavad terviku. Seega on füüsilised haigused väga tihedalt seotud inimese psüühikaga (mõtete, käitumismustrite, uskumustega) või saanud alguse lapsepõlvetraumadest või suguvõsa mustritest. Holistilises teraapias töötatakse kõigi eelpool nimetatutega, läbi mille saab võimalikuks keha ja vaimu harmoonilisem koostöö.

Holistilise teraapia alus on kvantfüüsiline maailmapilt – kõik on kõigega seotud.

Kõik mis Sinu elus on, oled Sa ise oma ellu kutsunud – teadlikult või alateadlikult. Ja ainult Sina saad oma elu muuta. Mõtted ja sisetunne, millega elad, on Sinu enda looming, seega teadvustades nende algpõhjuseid on võimalik Sul kõigest mittevajalikust vabaneda ning teha “suurpuhastus” oma elus.

Samuti pole ükski lähedane inimene meie ellu tulnud juhuslikult – kõikidega on seotud mingi kindel õppetund. Holistiline teraapia aitab näha ja mõista neid õppetunde ning seeläbi lähisuhteid harmoonilisemaks muuta. Muutes iseend, muutuvad ka Sinu suhted

Teraapiasse ei pea alati pöörduma suure probleemiga.

Põhjuseks võib olla ka lihtsalt soov ennast ja end ümbritsevat paremini mõista. Saavutades endaga harmoonilise kontakti oled suurteks väljakutseteks ja ootamatuteks olukordadeks paremini ette valmistunud ning nende ilmudes suudad neid kergemalt võtta. Samuti aitab holistiline teraapia muuta Sinu elukvaliteeti paremaks ja elu rohkem rõõmu pakkuvaks. Läbi holistilise teraapia õpid tundma oma võimekust ja potentsiaali. Abi saab suhteprobleemide korral, kriisiolukordade lahendamisel, kehaliste kaebuste kõrvaldamisel ning sõltuvusprobleemide korral. Sageli on füüsilised haigused alguse saanud mingist emotsionaalsest üleelamisest ja tervenemiseks piisab vaid keha sõnumi teadvustamisest ning mõistmisest. On ju inimese kehamällu salvestunud kogu eelneva elu informatsioon.

Holistiline teraapia aitab Sind, kui Sa usud, et Sina vastutad oma elu eest ja vaid Sina saad oma elu rõõmsamaks ja rahuldustpakkuvamaks muuta.

Holistilise teraapia tulemusel kontakti iseenda ja oma intuitsiooniga, Sul on rohkem energiat ja Sa oskad seda hoida ning laadida, Sa muutud julgemaks, rahulikumaks, enesekindlamaks, Sinu tunded muutuvad eredamaks ja pilk teravamaks, Sa oskad paremini näha seoseid erinevate olukordade, märkide ja tunnete vahel ning Sa oskad paremini näha võimalusi ning teha valikuid oma elus.

Holistilise teraapia seanss

Holistilise teraapia seanss kestab 2-3 tundi. Seanss algab vestlusega teemadest, mis kliendile just praegusel elumomendil kõige rohkem muret tekitavad. Edasi jätkub vestlus terapeudi juhtimisel meditatiivses ehk une-eelses seisundis, kus klient lamab lõõgastunult diivanil ja rändab oma sisemaailmas. Selles seisundis on inimene sügavamalt kontaktis oma sisemaailmas toimuvaga ja saab lihtsamini näha, mõista ja muuta oma harjumuspäraseid mustreid. Alateadvusest tulevad välja just need sündmused, mis aitavad meil teadvustada ja tervendada oma aja ära elanud käitumismustreid.

Teekonnal iseendani on Sulle abiks Sunara terapeudid.

Õnn ja rahulolu algavad oma sisemaailma teadvustamisest ja ümbermuutmisest.

Sinu terapeudid

Merliis Sulg
Merliis Sulg
Kretel Viirsaar
Kretel Viirsaar