Project Description

Kraniosakraalteraapia

Kraniosakraalresonants teraapia on biodünaamiline lähenemine kraniosakraalteraapiale. See baseerub William G. Sutherland’i D.O., Ameerika osteopaatilise füsioterapeudi ja kranio osteopaatia loojal. Meie keha väljendab väga peent rütmilist pulsatsiooni, mis on juhitud keha sisemistest jõududest. See peen liikumine on olemas kogu meie elu vältel, viljastumisest kuni surmani ja see väljendab otseselt inimkeha sisemist tervist ja elujõudu. See elujõud, mis meie kehas liigub on saanud allasurutud ja blokeeritud erinevate traumade ning piiravate kogemuste tõttu. Just seda peent liikumist toetamegi kehas oma kohaloleku ja õrnade puudutustega ning nii saab see eluenergia taas vabaneda.
See esmane hingamine ehk peen eluenergia liikumine kehas on väljendus sügavast universaalsest loovast jõust, sellel on oma intelligentsus ja tarkus. Ravimine ei ole selleks, et teha midagi väljastpoolt keha, vaid et olla, kuulata ja toetada Elu Hinguse tegevust selle erinevates väljendustes ja läbi selle terveneb ka keha.

Kraniosakraalresonants teraapia baseerub kogemusel, et sügavas lõdvestuse ja usalduse seisundis, saab inimkeha ligi oma tasakaalu seisundile, sisemisele rahule ja vaikusele, millel on sügavalt puhastav ja taastav efekt. Kui seansi ajal selline seisund tekib, siis hakkab inimkehas tööle Sisemine Tervendaja, taastades, harmoniseerides ja luues taas tasakaalu kehasse.
Kraniosakraalresonants teraapia eesmärk on luua sisemise tervise väljendus kehasse. Õrna, häälestatud ja konkreetse käte paigutusega, kuulab ja toetab Sinu terapeut Elu Hinguse jõudusid selle erinevates väljendustes kehas, aidates seeläbi kehal oma taastavatele ressurssidele ligi pääseda.
Kraniosakraal resonants teraapia tugineb anatoomia, füsioloogia, embrüoloogia ning tänapäevaste neurobioloogiliste ja arengutulemuste leidudel.

Kraniosakraalteraapia seansi ajal lamab klient mugavalt massaažilaual ja praktik hoiab käsi erinevates kohtades keha peal ca 5-10 minutit ja siis vahetab asendit. Klient kogeb sügavat lõdvestust või magama jäämise eelnevat seisundit.

Seansi käigus

*vabanevad allasurutud emotsioonid

*toimub sisemisele keskteljele taasjoondumine

*koged sügavalt lõdvestavat ja pingeid maandavat seisundit

*tuled täielikku kohalolekusse ja mõtted vaikivad

*terveneb ja puhkab füüsiline keha

Seansi kestus on ca 1,5 tundi

VAATA KA MAAGILISE MAAATRIKSI saadet KRANIOSAKRAALTERAAPIAST:

Sinu terapeudid

Merliis Sulg
Merliis Sulg